10 הצעות

לאחר שהכנתי רשימה והוספתי עליה מרעיונות הצוות שלנו, קראתי וראיתי שהרבה דברים נכתבו כבר, ובכל זאת ארשום כדי לחזק וכן לחדש.
1- קודם כל חייבים שכר ריאלי. מכיוון שהשכר מאד נמוך, אנשים נאלצים לעבוד בחלקיות משרה ולהתרוצץ בין מקומות כדי להתפרנס, וזו אחרי השקעה גדולה בלימודים והשתלמויות ומחקר. זה מתיש ושוחק בפני עצמו.
2- אפשרויות הקידום מוגבלות. מתח הדרגות קטן מדי, [והתוספת המתקבלת זעומה מדי].
3- ובהמשך - על מנת לשמר רמה גבוהה ולשמור אנשים טובים ומשקיעים, צריך תמריצים.
4- תימחור בדיקות יותר ריאלי. ההתייחסות לעבודה של קלינאי תקשורת כשווה פרוטות היא בעייתית ביותר, וגוררת אחריה את השכר הזעום וכו וכו.
5- יותר בהירות מול קופות החולים [מנקודות מבט של בית חולים ציבורי] במקום לבזבז זמן רב במאבקים על התמורה לעבודה. יש ידע וטכנולוגיה וקשה לתת אותו לפציינטים כי מתקשים לקבל התחייבויות וצריכים לכתוב מכתב אחר מכתב ולעשות טלפונים...
6- פחות צורך לעבודת מזכירות מצד קלינאי תקשורת שמטפל - הצורך לשלוח סיכום לקופה כל 4 טיפולים ולעיתים לכל טיפול! על מנת שתתקבל ההתחייבות הבאה, ולשלוח רשיון וקורות חיים לכל מטופל! שמוגשות שוב ושוב לאותה קופה - והרי מדובר בקלינאי תקשורת שעובדים במוסד שעבר בקרת רישוי של משרד הבריאות אז ברור שהם מורשים.
7-הכרה בתואר שני ושלישי גם לא בהפרעות בתקשורת. יש הרבה תחומים שהתמחות בהם תורם לעבודה כקלינאי תקשורת, ובעבר קבלו את כולם.
8- תקנים ברורים ולא כדרישת מינימום, כי ברור שמה שמוסד נותן יהיה תקן שמחוייב בו, ומינימום זה מינימום ומרבה עומס.
9- זמן מוגדר להפסקה
10- יום גיבוש צוות שנתי מוכר ממקום העבודה.
תודה

cahtia adelman's picture
נוצר ע"י

Vote

2
הצבע\י לתשובה

תגובות

Vote

2
הצבע\י לתשובה
2הצבעות
364
צפיות
0
תגובות
2
חברים