לעצור את תהליך ההפלרה ואת פריסת תאורת הלד והאנטנות הסלולריות בקרבת בתי מגורים

שלום רב
לגביי הפלרת מים :
1. ה'פלואוריד' שמוסף לנו למים הוא בעצם תוצר לוויאי של תעשיית הפוספטים בשמו התעשייתי- "חומצה פלואורוסיליצית", שמכיל רמות כאלו ואחרות של פטוגנים מסרטנים שבלאו הכי לא מועילים לבריאות השן. הציבור צריך לקבל מים נקיים מכל מיני חומרים ובטח שלא לקבל (בכפייה) ארסן, קדמיום, בריום, כספית וכו' במי הברז שלו. (מצ"ב תמונה של תכולה חלקית של החומרים המסרטנים בחומצה הנ"ל)

2. תאורת לד (בעיקר 6500K אבל גם בטמפרטורות אור נמוכות יותר) נמצאה כמקושרת לסרטן הערמונית וסרטן השד, ולפגיעה ברשתית העין עד כדי עיוורון. כעת בהרבה יישובים החלה פריסה (יש מקומות שכבר הסתיימה אפילו) של תאורה חזקה ובוהקת זו, אשר לפי כרונוביולוג פרופ' אברהם חיים- משבשת לנו את העשון הביולוגי, ואת הפרשת המלטונין החל משעות הערב. אם אנחנו רוצים לחיות בסביבה בריאה ולגדל את ילדינו תחת אור מקיים ובריא- עלינו לוותר על תאורת הלד המזיקה.
https://www.dailymail.co.uk/health/article-7032303/LED-lights-irreversib...

3. התקן נוכחי של קרינה בלתי מייננת לא בודק השפעות ביולוגיות על גוף האדם, אלא רק חימום רקמה. ישנם אלפי מחקרים ומדענים שמעידים כי קיים נזק בחשיפה לקרינה מטלפונים סלולריים, מראוטרים אלחוטיים, ומציוד שפועל בתקשורת סלולרית\ווי-פיי\ בלוטות'.
דוח הביו-אינישיטיב לדוגמה, שמראה שישנם נזקים כבר מחשיפה לרמות נמוכות מאוד של 0.05 מיליוואט למ"ר, נשען על 3800 מחקרים. מן הראוי, והבריא לנו ולילדינו- להרחיק את הציוד הסלולרי והאלחוטי (לדוגמה ראוטרים אלחוטיים בבתי ספר) ולהוציא אותו מהכיתות ומקרבת בתי מגורים ולפעול להעלאת המודעות של נזקי הקרינה הבלתי מייננת.
https://bioinitiative.org/conclusions/

בכבוד,
אייל שמשי.

Eyal Shimshy's picture
נוצר ע"י

Vote

12
הצבע\י לתשובה

תגובות

תגובות

רותם שילו's picture
רותם שילו
Vote: 
0
הצבע\י לתשובה
משתתף/ת אנונימי/ת's picture

Vote

12
הצבע\י לתשובה
12הצבעות
502
צפיות
1
תגובות
12
חברים

קבצים מצורפים

Idea image