אני חולת סרטן מוח שלא גרם הבורא... וגם לא 'המזל הרע' - אלא חשיפה לקרינה אלחוטית

מגורים במרחק עשרות מטרים מאנטנה סלולרית ושנים של שימוש רב בטלפון סלולרי.

עברתי ניתוחים וטיפולים. הפסקתי מזמן לדבר בסלולרי. הוצאתי מביתי את המיקרוגל ואת הטלפונים הקוויים-אלחוטיים.לא מותקן כל WIFI. כל תקשורת אלחוטית מחובר קווית (טלויזיות, מחשבים וכו').
הבית שלי עם רמת קרינת רדיו - אפסית.
בבית אני מרגישה מצויין, חזקה עירנית, אנרגטית ופעילה.

תמיד הייתי פעילה, ספורט, ריקוד, טיולים, לימודים, מפגשים חברתיים, ים, פארק, תיאטרון, קולנוע, ספרייה, וכו'.
היום, למרות שבביתי מרגישה ללא כל תופעה פיזיולוגית כתוצאה ממחלתי,
דווקא כשאני יוצאת מחוץ לבית, באיזורים בהם מותקנות אנטנות סלולריות, אני מתחילה להרגיש תשישות, עייפות מתישה, שריפה בעיניים, עקצוצים בקרקפת ובפנים וכאבים באיזור הגידול !

גם בתוך בית החולים, בזמן המתנה לתור לרופא לצורך מעקב עיתי אצל האונקולוג, אני יושבת בפינות ההמתנה כאשר מעליי משדרי WIFI ומשדרים סלולריים (וכמובן אנשים גולשים במכשירים הסלולריים)!
באופן מדהים, יש מכשירים רפואיים שאסור להפעיל לידם טלפונים סלולריים כדי לא לפגוע בהפעלתם, אבל ליד בני אדם חולי סרטן, חולי מחלות נוירולוגיות אחרות, חולי סכרת, אנשים אחרי ניתוחים ובוודאי מוח, נשים בהריון ותינוקות שרק נולדו, ילדים חולים, נשים בהריון, וכו' - זה בסדר להפעיל בבית חולים את כל המשדרים האלחוטיים האפשריים ?).

אני כמעט לא יכולה לצאת מהבית בלי שאחזור עם תחושות של כאבים, סחרחורת, עייפות, לחץ בראש.
אין מקום ברחבי העיר אליו אני יכולה לצאת בלי לחזור בסבל. רוצה לטייל ולהתרווח בפארק או לעשות ספורט בפארק או בחופי הים ואני לא יכולה ! אני רוצה לצאת עם בני משפחתי לתיאטרון או לסרט ואני לא יכולה. אני רוצה לצאת לקניות ברחבי העיר או בקניונים ואני לא יכולה. בתי מלון, נסיעה באטובוס יש אנטנות סלולריות וWIFI בכל מקום ! גם במטוס בטיסות בהן הייתי - אנשים גולשים בטלפונים וגם המטוס בדרך לנופש (במלון בלי WIFI וסלולר !) הופך לי לכלוב פאראדיי.

נכפית עליי חשיפה לקרינה, שפרופ' סדצקי יודעת היטב את סכנותיה, שנמצאו גם בהרבה מאוד מחקרים, כולל מחקרים בהם השתתפה בעצמה, גם מטעם מדינתנו.

המזהם הנכפה עליי היום לא נחשב כ"מזהם", למרות שגם פרופ' סדצקי התריעה מפני פריסת תקשורת אלחוטית מכל עבר, והגדירה בצדק כ'מזהם סביבתי'.
אני מרגישה סבל מהחשיפה לקרינה גם בלי תחושה ש"התחממתי".
אולי נכון יותר לקרוא לזה - זוהמתי :(

אני נחשפית בעל כורחי לקרינת רדיו בכל מרחבי המחייה שלי מחוץ לביתי, גם כאשר אני מנסה למנוע מהגידול מלחזור להיות פעיל, פעם אחר פעם.
החיים שלי בסכנה ישירה מקרינת רדיו, הנכפית על גופי ומוחי, במקום לחיות את חיי בקרינה טבעית בלבד.

אפילו השמש, אותה אי אפשר להסיר... אך פולטת גם היא סוג אחר של "קרינה" מאפשרת לי/לנו לנוח ולהתאושש ממנה בשעות הלילה וגם בשעות הבוקר ואחה"צ-ערב. בהחלט צריך להיזהר מהשמש בערך בשליש מאורך היממה. לא כל היממה.

מקרינה מהאנטנות הסלולריות ומשדרים אלחוטיים אחרים - נפלטת קרינת הרדיו/מיקרוגל במשך 24 שעות ביממה ! ואין לאן לברוח או אין שעות "נקיות".
כאילו נלקחת ממני הזכות הבסיסית להתקיים גם מחוץ מביתי !

משרד הבריאות צריך לפעול לשינוי התקן, עליו אחראי המשרד להגנת הסביבה, כדי להגן על בריאות הציבור.
משרד הבריאות צריך לפעול כדי לקדם הסברה רחבה, כמו הסברה נגד סיגריות ונגד תזונה לא בריאה.
משרד הבריאות צריך להגדיר את השימוש בסלולרי/WIFI כשימוש פרטי ומקדם נהלים המגבילים חשיפה כפויה במקומות ציבוריים בהם גם אוטובוס, רכבת, מטוס, משרדי ממשלה, בתי ספר, אוניברסיטאות, בתי חולים, קופות חולים, מרכזים עירוניים, ועוד ועוד (כמו עישון במקומות ציבור) ובמקומות מגורים.
משרד הבריאות צריך להגדיר ולקדם איסור שימוש ומכירה של מכשירי תשדורת אלחוטית צמודי גוף (שכיום נמכרים במיוחד לילדים ונוער!) - החל בסלולריים/סמארטפונים, שעונים 'חכמים', אוזניות ומשקפיים 'חכמות', אוזניות בלטות', חיתולים 'חכמים' (!) וכו' לגילאי הילדים עד גיל 18 - כמו סיגריות, כמו אלכוהול, כמו אופניים חשמליים, כמו רשיון נהיגה על רכב וכמו פתיחת חשבון בבנק. הילדים כן מוכרים כאוכלוסייה בסיכון מכל גורם מסרטן אפשרי, אפילו יותר ממבוגרים. הילדים והנוער הם חסרי ישע בתחום הזה וחובת המדינה ומשרד הבריאות לפעול כדי להגן על בריאותם.

זה נושא בריאותי !

גם בתוך בתי הספר (והגנים) הילדים שליחשופים כל יום, כל היום, לקרינת רדיו.
למרות חוזרי מנכ"ל שפרופ' סדצקי השפיעה בהם על חלק מהקביעות בהם במטרה לצמצם את חשיפת הילדים והנוער לקרינה, הם לא נאכפים בכלל ! ואפילו במשרד החינוך מעודדים את הצוותים החינוכיים להשתמש כמה שיותר במכשירים פולטי קרינה. תקשוב אלחוטי הפך להיות הביטוי הצמוד ל"חינוך של המאה ה-21". בתי הספר אצלנו הוצפו בWIFI לפני יותר מעשור ! עוד לפני שהמציאו תכנית חינוכית כלשהי ש"תצדיק" את חשיפה הילדים והנוער לקרינה שעלולה לפגוע בבריאותם (ולא 'רק' סרטן...).

הילדים שלי וכל הילדים שאיתם בכיתות, בבתי ספר שונים, נאלצים לשבת שיעורים שלמים בהם שיטת הלימוד היא שימוש בטלפונים סלולריים ! אין ספר, רק סלולרי הוא כלי הלמידה. וכמובן, יש שיעורים בהם השימוש הקבוע הוא בלפטופ/טאבלט. גם WIFI פועל בכיתות וגם טלפונים סלולריים המופעלים דרך רשת הנתונים.
מי מרוויח מזה ? לא הילדים ! אלא תעשיית "שוק החינוך".

פרופ' סדצקי - את יודעת.
למרות שקידמת בניסוח חוזרי מנכ"ל שונים של משרד החינוך את החובה להעביר "תכנית ידע מותאמת גיל" בכל בתי הספר, לתלמידים ולצוותים החינוכיים - זה לא מבוצע באף אחד מבתי הספר ובכל העיר. אף אחד לא יודע שקיים צורך כזה ושקיימות סכנות כלשהן (גם בלי הסרטן...)

לא הרשות לא בתי הספר והגנים, צוותי החינוך, מודעים לסכנות ומקבלים עידוד ושילהוב אם יצמידו את למידת הילדים דרך מכשירים ניידים-אלחוטיים, שגורמים לילדים והנוער להיחשף לקרינה. בריאות דור העתיד לא מקבל חשיבות עליונה ביחס לחשיבות שמקבלים דורות תשתיות הסלולר, כמו גם 'דור 5' שכבר פורסמו במשרד התקשורת מכרזים לפריסתו ("בכל כמה מטרים").

משרד הבריאות צריך לפעול באופן מאסיבי על איסור כל מכשיר ותשתיות תקשורת הפולטים קרינת רדיו (כמו הגנה גם מקרינת חשמל) על תלמידי ישראל במוסדות החינוך הציבוריים !.

קידמה היא לא שם שחייב להכיל קרינה.
טכנולוגיה חכמה לא אמורה להיות אלחוטית וכפויה.
החיים שלנו לא צריכים להיות בידי התעשייה.
הגיע הזמן לרסן ולהגביל את ההורס.
ערך החיים הוא מעל הכל.
בריאות היא ערך עליון.

כל הכבוד על מתן האפשרות להביע את הצורך הקיומי לשמירה על חיים ובריאות הציבור והסביבה.

ע.א.

עדי אמא's picture
נוצר ע"י

Vote

1
הצבע\י לתשובה

תגובות

תגובות

רותם שילו's picture
רותם שילו
Vote: 
0
הצבע\י לתשובה
משתתף/ת אנונימי/ת's picture

Vote

1
הצבע\י לתשובה
1הצבעה
328
צפיות
1
תגובות
1
חברים