אורח חיים בריא

שמי רותי. בקהילה שלי אני פועלת בחמישה מישורים שונים. בתחום העבודה שלי אני מזינה כל יום כ80 ילדים עשיתי שינויים בתפריט והיום הוא כולל ירקות טריים מידי יום. טחינה. בשר טרי ולא מעובד. ירקות מבושלים וכו. התפריט ללא חומרים משמרים או מזונות מעובדים. מבושל מידי יום באהבה. לדעתי זהו נוהל שצריך להיות בכל מוסדות בהם מוגשת ארוחת ילדים!!!
במישור האקולוגי סביבתי אני מנהלת את הגינון הציבורי בכפר בהתנדבות תוך שמירה על צמחית הבר והשטחים הפתוחים באופן קנאי ביותר. כל צמח ועץ אצלי מלך!! ולדעתי כך צריך לפעול בכל מקום. מוכנה ליעץ למי שצריך.במיוחד לכפר הכנתי בנק זרעים לפרחי חורף ואביב.
במישור העסקי שלי אני מעבירה סדנאות תזונה נכונה בגיל ההתבגרות לבנות ואמהות מתוקף היותי מטפלת בתזונה נטורופטית.
שני מישורים אישיים נוספים, האחד, אני סועדת את שני הוריי בביתם(בעזרת מטפלות) תוך כדי שמירה על בריאותם מבחינת תזונה, פזיוטרפיה וכו. הורי הם הקשישים המטופלים ביותר..... וכך צריכים להיות כל קשישים במדינתנו.!!!!!
והאישי ביותר - אני: אוהבת אדם וחברה, מטפחת גן ירק קטן ובעיקר מנסה להחדיר את רעיון הקומפוסטציה!!!
תהליך חובה בכל רשות! ויש להתקין לכך מנגנון אמיתי שעובד!! הלוואי הלוואי!!אני חושבת שאנשים התרגלו לאורח חיים מפנק גרנדיוזי וכל אחד רוצה להיות מלך. לא צריך 7 מליארד מלכים. צריך 7 מיליארד אנשים מאושרים. מוכנה לקחת חלק בתכנית. להרצות, ללמד וכו.. חתימה טובה רותי.

רותי דרוקר's picture
נוצר ע"י

Vote

0
הצבע\י לתשובה

תגובות

Vote

0
הצבע\י לתשובה
0הצבעות
847
צפיות
0
תגובות
0
חברים